Protivné pondělí: Je libo paštiku?

Ne můj blog se nestal kulinářským. Dnes se budeme bavit o špatném odstínu makeupu, který na slečnách můžete vidět denně. 
Slečny pokud chcete dosáhnout efektu ,,opálení" nedělejte to určitě pomocí tmavšího makeupu. Jděte radši do solárka nebo popřemýšlejte o umělém opálení pomocí Airbrushe. Makeup není určen na ztmavování nebo na zesvětlení pleti, ale na sjednocení, takže musíte přemýšlet i na podtónem pleti. Protože pokud máte pleť s růžovým podtónem a vyberete si makeup se žlutým, nikdy nedosáhnete přirozeného efektu. 

1. A to je přesně ten případ se špatně zvoleným podtónem. Slečna má jasně vidět, že podle krku má růžový podtón a makeup je s velmi žlutým podtónem. Jen doufám, že tohle není dílo vizážistů, protože buď to byl špatný vtip nebo krutá pomsta
2. Chudák holka. Ze snědé krásné slečny někdo nejspíš chtěl udělat bělošku. Snad ne ona sama.
3. Je libo knír? Holky pokud víte, že máte nad rtem malé chloupky, které rády pohlcují více makeupu, tak si nedávejte na to místo vůbec makeup nebo o odstín světlejší.
4. No a tak tady je snad úplně všechno špatně.

Občas se stane, že vyberete o malinko jiný odstín než máte. Dá se to trochu zakamuflovat. Stačí když makeup rozetřete až na krk (klidně i dekolt pokud máte výstřih). Ale tohle se dá udělat jen opravdu s makeupem co má malinko jiný odstín. 

V dalším článku se dočtete jak vybrat správný makeup.

Která z fotek vám přijde jako nejmenší zlo?

4 komentáře:

 1. Jo, tak to vypadá naprosto hrozně, nedokážu pochopit, jak v tom vůbec někdo dokáže vyjít ven.. Ale to první vypadá spíš jako photoshop..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No snad to je photoshop, budu v tom alespoň doufat, protože Kelly Osbourne mám ráda.

   Vymazat
 2. Ježiši kriste, to je hrozný :-D
  Zvu vás všechny na mou Giveaway o voňavé ceny :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář.