Nominace o nejhorší obočí

Zdravím všechny tvory co mají upravené obočí, 
ano dnes se budeme povídat o obočí. Možná tenhle článek se vám bude zdát drsnej, zlej, ... . Ale prostě takovej je život: zlej. Zpátky k obočí. Dobře upravené obočí dodá obličeji správný vzhled, obočí z 80% vypoví výraz v obličeji. Každá už asi ví jak by správně obočí mělo vypadat a časem natočím i video o tom jak si upravit obočí. Takže jenom zkráceně sem vložím obrázek jak správně by mělo vypadat obočí. Podle mě má úplně dokonalé obočí Angelina. 
Myslím, že z tohohle obrázku to každý pochopí.

Ehm a teď už si jdu dělat psinu z hrůzostrašných obočích co svět kdy viděl. U jedničky je jasné, že obočí je vytažené moc nahoru. Druhé je jednoznačně křivé. Třetí Je zbytečně moc výrazné. Čtvrté je celé špatně. Páte zase křivé a tenké. Šesté není zase tak hrozné, ale správné obočí by takhle vypadat nemělo. Sedmička je opět moc výrazné a prosím tohle obočí patří něžné blondýnce. A osmička patří velice krásné slečně s velice špatným obočím. 

Právě začíná nominace na nejhorší obočí. Komentujte, názorujte a klidně vkládejte fotky s hrůzostrašným obočím. Mě by určitě vystrašilo obočí číslo 2. Vypadá hrůzostrašně, brr. 

A když píšu tenhle článek vzpomněla jsem si na stvoření s krásným obočím. No uznejte nemá nejhůř tvarované obočí. 

glee season 1 dvd box set glee season 1 dvd special features glee season 2 dvd release date glee season 2 dvd release date us

10 komentářů:

 1. jseš fakd piča.každej není dokonalej jako ty!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. sme s Andi prostě píči, si nevybereš no :D a díky tomu se milujem :D

   Vymazat
  2. J8 bych se trošku mírnila, ano?!? proč tak silná slova? Ta obočí jsou vážně otřesná, nevidím na tom nic špatného! Ale číslo 7 mi připadne fajn!

   Vymazat
 2. Velmi zajímavé téma, jen je škoda, že jsi to více nerozvinula, nedodala jsi o tom více info. :-) Jinak Angelina má určitě dokonalé obočí. Já bohužel to své se snažím pořád zlepšovat, protože ne vždy to vypadá, tak jak by mělo. :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Určo se ráda podívám na video, nebo si ráda přečtu článek o tom, jak si správně upravit obočí (člověk se vždycky dozví něco nového, i když už prohrabal hodně článků). A hlavně by mě zajímalo, jak na to, aby to nebolelo :-)
  Všechno vypadá hrozně, kromě sedmičky, ale když píšeš, že patří blondýnce... tak je všechno špatně :-D

  OdpovědětVymazat
 4. Fuj :D snad ani nejde říct, které z nich je nejhorší. 'Nejlepší' bych řekla, že číslo 7, ale když si představim celý ten obličej.. :D no

  OdpovědětVymazat
 5. tyjo-ty fotky nepovedenych obočí-to je tedy sbírečka:DD
  já mam rada trošku do "špičky" viz angelina a spíš hustší než řidší, ale každému sluší trochu jiné, ale základ je podobný...
  já zas viděla v buse paní co měla místo obočí žabí zářivou zelenou čárečku do totálního trojúhelníku...nechápu (ještě k tomu byla v obličeji jak "broskev" bohužel)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alespoň byla v přírodních barvách. :D

   Vymazat

Děkuji za každý komentář.