Je libo na xicht kokain?

Zdravím všechny nekokainové slečny,
ne dneska se nebudeme bavit o fetu i když.... Ne nebudeme! Tento hit kokainu nebo bílé paní frčí především u celebrit. Většinou se snaží zamaskovat nelíbivé kruhy pod očima nebo silně zafixovat make up. Možná mají jiný důvod, který já ovšem neznám a možná ho nechci radši ani vědět. Ano tenhle článek bude zase rýpavý a možná i urážlivý jako předchozí, ale to patří k protivným pondělkům.
Jelikož jsou to fotky celebrit, takže tam nebudu moc (vůbec) řešit jestli jim je vidět celý obličej nebo ne. A myslím, že se můžeme vrhnout rovnou na vypečené celebrity co to trochu přehnali.

Kim, seriously? Eva asi trpí na kruhy pod očima. Tahle celebrita má stejný problém jako Eva. Lindsay je radši celá bledá. Tady to někdo přehnal s pudrem nebo kokainem. Asi do něčeho spadla.


Takže se teď dostáváme k tomu jak správně se zbavit kruhů pod očima a různých nedostatků a nebo jak správně vykonturovat obličej (Lindsay to je pro tebe). 
Kruhů pod očima a nedostatků se zbavíte korektorem o odstín světlejší než je vaše pleť. Poté to doladíme make upem, který má stejný odstín pleti a poté zvolíme pudr. Pokud se bojíte, že to přeženete jako celebrity kupte si pudr, který je pigmentovaný nebo si kupte štětec (široký, s lehkými štětinkami), který bude sloužit jako oprašovníček.
Dostáváme se ke konturování obličeje. Pokud budete konturovat nezapomeňte, že nikdy nesmíte zvolit úplně bílý pudr nebo rozjasňovač. Proč? Tak se podívejte nahoru. Dopadli by jste úplně stejně. Když zesvětlujete určité části je důležité některé ztmavit. Proto jsem vám to radši dala do videa jak vykonturovat obličej. 

glee season 2 dvd release date australia glee season 2 dvd box set glee season 3 dvd uk glee season 3 dvd asda

3 komentáře:

  1. Hrozný, jak se neumí ani nalíčit nebo ty vizážisti no..

    OdpovědětVymazat
  2. Dámy to nepřehnaly se světlým make-upem nebo něčím jiným. Tohle dělá transparentní pudr. Transparentní pudr + blesk foťáku = největší nepřátelé. :-)
    http://dolly-marseille.blog.cz/

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář.