Lesk vlasů

To, že nemáte lesklé vlasy ještě nemusí znamenat, že je máte zničená. Mohou postrádat vitamín, nejčastěji to bývá vitamín B5. Ovšem jsou i jiné způsoby jak obnovit lesk vlasů než za pomocí vitamínů.

První a asi nejdrastičtější způsob mi napadá obarvení, ale chápu že tento krok ne každý rád podstoupí. Pro zničené vlasy je tento způsob zcela nemožný. Takže si doporučuji přečíst další způsoby, které znám. 


Další možnost je si zakoupit šampon, který obnovuje lesk vlasů, Budu upřímná tyhle šampony mi nikdy nezabraly přesně tak jak bych chtěla. U většinu případů tyto šampony pomohou jen částečně. Hlavně nepočítejte s tím, že šampon zabere hned po prvním mytí. Většina šamponů zabere až po 10-15 mytí. 

Tento šampon je pro barvené vlasy a bez lesku.

Kupované masky jsou účinější než šampony. Nejlepší ty co mají přírodní složení (například Lush). Vlasy zbytečně nezatíží umělými látkami, takže vlasy mají větší šanci, že budou mít objem. 

Domácí masky jsou super, protože do nich dáte to co potřebujete a stojí prakticky pár korun. Nejlepší je citrónová šťáva, olivový olej, vaječný žloutek nebo med. Masku bych doporučila mít na hlavě kolem 30 minut. Jenom upozorňuji, že vaječný žloutek zjemní vlasy. Vlasy po masce opláchněte studenou vodou. 

4 komentáře:

 1. Tmavé vlasy se lesknou o dost víc než třeba ty blond. Já mám blond'até vlasy bez lesku takové matné. Nejvíc mi pomáhá je přelít octem s vodou to se pak nejvíc lesknout a jsou hebké.

  OdpovědětVymazat
 2. PÁNI!!! Vypadá to vážně zázračně!

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá to skvěle! Máš krásné vlásky :)

  Bobunka3liska.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář.