Den zničených vlasů

Dobře název článku je mírně zkreslený a mě a ani kamarádce vlasy nevypadaly. Pustily jsme se jenom do velkého barvení a úpravy vlasů. Já jsem trochu výraznější než jsem byla a kamarádce jsem jenom dotónovala vlasy pomocí nové barvy od Schwarzkopfu Color Mask. Takže to bude i malá recenze na dvě barvy na Lóreál Préférence a Color Mask od Schwarzkopfu. Obě dvě mají měděný odstín, ale Lóreálka má více odstín do oranžova Color Mask má krásnou přirozenou barvu. 


Color Mask se jednoduše nanáší, protože má konzistenci vlasové masky a vystačí jedno balení na dlouhé vlasy, protože malinko napění (barva se nejlépe nanáší rukama). V barvě jsou rukavice takové ty typické  velké průsvitné. Barva i příjemně voní nezapáchá po amoniaku ani po peroxidu. Barva relativně obarví i tmavší vlasy. Na sluníčku je barevný rozdíl znát. Dodá vlasům lesk a má přírodní odstín.


Lóreál Préférence má spíše tekutou konzistenci a poměrně dobře se nanáší, protože má na lahvičce šikovný aplikátor, můžete na barvu použít štětec nebo ruce. V balení jsou malé černé rukavice, které netahají vlasy a jsou docela pevné. Barva je silně cítit po amoniaku a peroxidu. Obsahuje kondicionér, který má vydržet 6 týdnů, pokud máte dlouhé vlasy nejspíš vám nevystačí. Barva dobře obarví i tmavší vlasy ovšem nebude to tak výrazná zrzavá. Pokud obarvíte blond vlasy budou oranžové. Vlasům dodá celkem lesk, ale není tak výrazný jako u Color Mask. Barva nemá tolik přirozený finish.


Zbytek článku už budou jen fotky. 


10 komentářů:

Děkuji za každý komentář.