♥ Lednové výprodeje

Zdravím Vás slečny,
víte jak jsem psala o těch po Vánočních slevách? Tak probíhají i na internetu a dokonce až do konce ledna. Dnes jsem Vám přinesla pár ukázek ze slev až 70%, které se konají na stránkách luxusního prádla.

Župan
Jaký župan si vybrat? To záleží na tom jaký si přeješ. Jestli chceš krásně hebký tak určitě doporučuji fleesový, ale pokud si přeješ nějaký, který spíš vytáhneš těsně po koupeli aby jsi oschla doporučuji froté župan. Ale co by měl určitě umět je to, že by měl být teplý. Ale také může být hravý, nemyslíte? No posuďte sami, že i župan může být hravý.
Cena: 1359 Kč
Spodní prádlo vhodné i na spaní
Řešíš co na spaní k přítelovi? Nechceš si brát žádné pyžamo se zvířátky, ale ani žádné ,,babkovské'' noční košile?! A co teď ti zbývá? Najěká hezká noční košilka a nebo krásná souprava se srdíčky (Mabel set-Anais). Vhodná jak na Valentýna tak i na spaní (pokud v tom nebudeš chodit před přítelovama rodiči :), ale to by zachránil když tak župan). Tenhle set se mi strašně líbí. Nic odvážného (k přítelovi), ale při tom sexy.
Cena: 388 Kč
Podprsenky
Luxusní prádlo nabízí mnoho podprsenek v různých velikostech. Takže pokud máš nějakou velikost, kterou nemůžeš sehnat určitě se podívej na luxusním prádle. A když stihneš výprodej jako je právě teď, tak se tam dají koupit pěkné kousky za slušnou cenu. 
Cena (zleva): 177 Kč, 149 Kč, 169 Kč, 177 Kč
Kalhotky
Kalhotky všeho druhu tu naleznete a opět i v dobrých cenách, stačí se porozhlédnout. Dala jsem Vám sem 4 různé druhy. Podle mě by žena měla mít v šuplíku různé druhy kalhotek. Přeci jenom do kalhot, sukní, kraťas jsou vhodné jiné kalhotky. Nikdo by si přeci nevzal do mini šortek kraťáskové kalhotky. 
Cena (zleva): 103 Kč, 145 Kč, 154 Kč, 159 Kč
Plavky
A proč ne?! V zimě nakupování plavek je fajn, většinou všude jsou ve slevě, takže se dají koupit za velmi pěkné ceny.
Cena: 175 Kč


Punčochy
Protože zima neskončila a ještě nás chvilku bude trápit, budou se ti hodit punčocháče, jak se slabým vzorem tak obyčejné. 
Cena: 77 Kč

Pár ukázek co mě zaujalo
Cena (zleva): 197 Kč, 205 Kč, 219 Kč, 259 Kč, 355 Kč, 395 Kč

Máš s touto stránkou zkušenosti? Máš nějakou netypickou míru podprsenky nebo máš běžně prodávanou? Líbilo se ti nějaké oblečení z tohohle výběru?

3 komentáře:

 1. No to je paráda - kdy jindy si pořádně obměnit intimní šatník než při takových slevách?! Díky za geniální tip! ;-)
  Vivi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rádo se stalo. Myslím, že slevy jsou tam krásné.

   Vymazat
 2. Mě nejvícee lákají ty punčochy se slabím vzorem :)
  A za tu cenu? Bomba :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář.