♥ Barevné pramínky do vlasů oživí Váš účes

Moderní žena si zakládá na svém účesu – a péči i úpravě vlasů věnuje náležitou pozornost. Proto ženy zajímá i to, jak jednoduchou cestou dosáhnout toho, aby vlasy získaly na objemu či délce. Řešením je populární a časově nenáročná technika clip in, kterou si snadno a brzy může osvojit každá žena. Pomocí této rychlé metody lze osvěžit Váš účes také přitažlivými barevnými pramínky. Clip in vlasy je možné využít buď jen pro určitou společenskou událost (svatba, ples, večírek apod.), nebo můžete barevný příčesek nosit dlouhodobě. 

Účes z barevných vlasů působí mladistvě
Melír dokáže účes nejen oživit, ale perfektně umí každé z žen ubrat i na věku. Barevné vlasy totiž působí originálně, mladistvě a svěže. Stačí si jen vybrat clip in pramínky, které Vám budou slušet, a poté si je v klidu domova aplikovat. Kvůli melíru už se tedy nemusíte objednávat ke kadeřnici a trávit v salonu svůj volný čas. Pokud si osvojíte pár kroků nutných k aplikaci příčesku, vytvoříte si během pěti až deseti minut vysněný účes sama.

Barevné příčesky z přirozených vlasů
Clip in vlasové pramínky v rozmanitých barevných odstínech Váš účes rozzáří jasnými a zářivými barvami. Vybírat příčesky můžete v tmavých i světlých tónech – z vlasů, které jsou stoprocentně pravé. Volit si podle svého přání žena může i gramáž a délku clip in vlasů. A jak to funguje? Barevné clip in vlasy jsou v podstatě vlasové pramínky seřazené a sešité vedle sebe do tak zvaného pásu se speciálními sponkami. Jednotlivé vlasové pásy si pak žena připíná právě pomocí sponek – a stejně tak snadno (jemným zatlačením na sponky) si může barevný příčesek sundat.Výhodou je, že si vytvoříte ve vlasech melír, aniž byste je musela barvit. Dopřejete si trendy vzhled a Vaše vlasy či pokožka hlavy nebude poškozována trvalým barvením. Navíc není nutné čekat, až Vám vlasy odrostou, abyste mohla změnit jejich barvu. Clip in pramínky do vlasů tento problém řeší za Vás.

Pro další informace můžete navštívit stránky specialisty na barevné pramínky a vlasy clip in.

Navíc clip in neničí tvé vlasy jako barva na odbarvení vlasů. 

Máš zkušenost z clip in vlasy? Nebo chceš si je pořídit? Nebo nosíš barevné clip in pramínky?


7 komentářů:

 1. Clip iny jsou snad nejlepší věc, která existuje :) mam je měsíc a jsem opravdu moc spokojená :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám pouze pramínek a je to něco úžasného! Ale jednou bych si chtěla pořídit clip in set.

   Vymazat
  2. aj za sebe môžem povedať, že clip in vlasy sú fakt skvelé, určite odporúčam každej, ktorá ich nemá vo svojej výbave :)

   Vymazat
 2. mne sa to až tak moc nepáči, radšej som za svoje vlasy, hlavne ak by som si to dala bol by vidieť rozdiel medzi tými príčeskami a mojimi zničenými vlasmi, ale kamarátka to mala na stužkovej ešte si to aj natočila a vyzeralo to dobre

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné, klip in vlasy jsou seuper, ja bych je take moc chtela, ale libi se mi styl vlasu Demi Lovato :) kráása

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkné, ale mě dlouhé vlasy nesluší :(

  OdpovědětVymazat
 5. Jsou přímo úžasné, miluju je, zrovna ulítávám na růžových...jinak hezký, povedený blog.
  KarKarisek ty víš odkud

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář.