Ryor Aknestop- Gelová maska slupovací


Ahoj,
moje pleť potřebuje alespoň jednou týdně ošetřit, takže musím používat různé hloubkově peelingové masky nebo gely. A narazila jsem na jednu super slupovací masku.

Co slibuje? (opsáno ze zadní strany obalu)
Hluboko čistící gelová maska obsahuje extrakt z aloe vera, z přesličky a oblíbených klíčků. Složení přípravku a aktivní látky napomáhají dokonale uvolňovat a čistit znečištěné póry. Masku aplikujte jednen krát týdně ve slabé vrstvě s vynecháváním očních partií. Po 20 minutách působení masku v celé ploše sloupněte směrem nahoru. Po aplikaci masky získává pleť sametově matný vzhled, je hladká, jemná, a dostatečně hydratovaná. Maska je určena nejen na mastnou a problematickou pleť, ale i na další místa na těle (záda, ramena).


Jak to pociťuji já
Nejdřív musím říct, že slupovací maska mě ohromně baví. Je to moje první slupovací maska (nemůžu je totiž nikde najít). Koupila jsem jí v drogérii u Sušiaka, ale mají jí i normálně v drogérii Teta.
A už k samotné masce, jak už na obalu píšou složení má gelové, takové hustější gelové. Poprvé se mi docea špatně rozmazávalo po obličeji, ale na po druhé to bylo hned lepší. Už jsem věděla co a jak. Jak tam píšou, že máš nanést slabou vrstvu tak se to potom celkem blbě slupuje, doporučuji dát silnější vrstvu a masku potom sloupneš celou a navíc když jí dáš trochu víc zanese se ti víc i do pórů. Póry skvěle čistí a vyčistí i černé tečky (na které trpím na nosu). Pleť po masce mám matnou, hebkou a jmenou. Po druhém používání se mi i zlepšilo akné na hrudníku. Věřím, že ještě dvě použití a bude to v pořádku. Masku ovšem doporučuji používat dvakrát týdně, ale s větším odstupem např.: v neděli a ve čtvrtek.
Po pravdě nevím jak to je s tou hydratací, protože moje pleť netrpí na suchá místa.
Slupování se vůbec neboj, trochu víc to tahá v oblasti kolem nosu a koutků rtů.
Tuto masku bych asi moc nedoporučovala na citivou pleť, ale možná se jenom mýlím.
Jediné co mi trochu nesedlo byl ten design obalu.

+Zmatňuje pokožku
+Odstraňuje z části černé tečky
+Zjemní pokožku
+Odstraňuje maz
+Zlepšuje stav akné
+Stahuje póry
+Skvělá cena (89 Kč)

-Nepěkný design výrobku

Musí se nanést silnější vrstva, aby se to lépe slupovalo. Máš ráda slupovací masky? Nebo s nima nemáš žádné zkušenosti? Trpíš na pleť?

1 komentář:

  1. Já ji měla a strašně mě bolelo to sundávání a měla jsem po ní dlouho zarudlou pleť :-(

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář.