Magické líčení


Ahoj,
protože nejsem doma sama nemám možnost natočit video líčení. Tak jsem se rozhodla, že vám alespoň udělám foto líčení. Jen bych chtěla upozornit není to můj nápad na líčení. Kamarádka mi poslala fotku jedné slečny a zeptala se mě jestli bych mohla udělat návod nebo napsat postup jak na to. Neznám bohužel slečny jméno a proto neuvedu její fotku ani jméno (kvůli narušování soukromí).1. Na obličej si naneseme make up pudr podle toho co jsi zvyklá používat, oči můžeme vynechat. Po make upu vezmeme do ruky bílou tužku na oči (essence duo) a naneseme na pohyblivé oční víčko, můžeme i přesáhnout. Tužkou jsme právě udělali podklad pod stíny. Stíny potom jsou mnohem výraznější.

2. Máme sice bílý podklad, ale na začátek oka naneseme ještě bílý oční stín, aby koutek očí byl výraznější. Neneseme ho asi přibližně do čtvrtky oka.


3. Přibližně od čtvrtky do 3/4 oka naneseme výrazně růžové oční stíny. Uděláme pečlivý přechod mezi bílou a růžovou.


4. Od 3/4 do konce oka naneseme tmavě modrý (může být i s nádechem do fialova). A opět uděláme pečlivý přechod mezi růžovou a modrou.


5. Nad pohyblivé víčko (nad oční stíny) naneseme fialový (může být i temně fialová) oční stín. A pořádně ho rozetřeme nahoru až do ztracena. A ještě pod okem naneseme fialový (stejný) oční stín.6. Teď už jenom dáme řasenku po případně i tužku a je hotovo!


Tak jak se ti toto líčení líbilo? Nalíčila by ses tak někam?

1 komentář:

Děkuji za každý komentář.