Jak zakrýt nohy do O nebo do X

Zdravím,
hold každá z nás nebyla obdařena dokonalými proporcemi a tak si občas musíme nějak poradit a to třeba zakrýt nějakým kusem oblečení. Nohy do O
Nohy do O se poznají podle toho, když si stoupneš rovně a dáš nohy k sobě tak se ti nedotýkají kolena. Nohám do O zrovna nelichotí kalhoty do tvaru: slim a harémové kalhoty. V těchto tvarech nohy do O ještě více vyniknou, ale naopak jim lichotí kalhoty do tvaru: rour a mírných ,,zvonáčů'' (i když chápu, že mnoho lidí by si zvonáče nevzalo ani na sebe). Pokud ráda nosíš sukně, správně by jsi měla je zakrýt až ke kotníkům, ale chápu, že některým slečnám to zrovna nelichotí postavě, proto výběr sukně a kraťasů nechám na tobě. 

Nohy do X

Nohy do X se poznají podle toho, když si stoupneš rovně a dáš nohy k sobě tak se ti dotýkají kolena a při chůzi často drhneš o svoje vlastní kolena. Nohám do X zrovna nelichotí: zvonáče a roury. Ty ti totiž Xovky ještě více zvýrazní. Naopak nohám do X lichotí kalhoty do tvaru: harémky, ale občas i slimky. Ovšem některým slečnám, které už mají nohy do X hodně bych nedoporučovala slimky. A sukně by jsi měla nosit ke kolenů, ale přiznávám, že sukně ke kolenům si můžou dovolit především holky co mají 165 cm a výš. Takže sukně a kraťasy nechám opět výběrem na tobě.
No a pokud máš rovné nohy můžeš si dovolit cokoliv.

Jaké máš nohy ty? Já mám mírně nohy do X, ale na fotkách se mi to daří skrývat.


1 komentář:

  1. Ahoj,chtěla jsem se zeptat ,jak dlouho ti vydržela ta henna? :-) A jestli nevíš ,jak se jmenuje ten šampon ,jak si umeješ vlasy a máš je pak třeba hnědý prostě jinou barvu.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář.