Henna přírodní barva na vlasy


Volají tvé vlasy S.O.S.? Máš je poničené od barvení, žehlení a všech možných chemických úprav, ale chceš si přes to vše obarvit hlavu? Zkus nejdřív Hennu přírodní barvu na vlasy.

Henna jak už jsem se zmínila je přírodní barva na vlasy, která navíc i vyživuje vlasy a dodává jim lesk. Je dobrá na oživení odstínu nebo po případně na tmavší odstín než máš vlasy, ale nikdy ti vlasy nezesvětlí o několik odstínů. Proto je lepší si vybrat podobný odstín Henny jako je tvá barva vlasů.

Když si koupíš Hennu na krabičce máš napsáno, že si to tam máš nechat maximálně 1 hodinu, ale vlasům vůbec neuškodí když si jí necháš na hlavě třeba 6 hodin.


Henna se zalívá 6o°C - 9o°C. Čím větší teplota tím lepší regenerace (POZOR maximálně 9o°C!!!). Teplota při zalévání nesmí klesnout pod 6o°C.

Moje zkušenost:
Slyšela jsem o této barvě na vlasy opravdu hodně. A jednoho dne jsem se jí rozhodla v drogerii koupit. Koupila jsem si Hennu s odstínem hnědé. Ten večer jsem požádala mamku, aby mi jí napatlala na hlavu. Při míchání vařicí vody a Henny jsem se docela zalekla jejímu vzhledu. Vypadalo to opravdu zvláštně, ale voněla jako nějaký čaj. Když mi to mamka aplikovala na hlavu zabalila mi to pro jistotu do celofánu a pak mi na to ještě dala igelitový pytlík co byl přibalen k Henně a já navíc jsem si na to dala ještě zimní čepici, protože Henna musí být v teple. Nechala jsem si Hennu na hlavě asi 3,5 hodiny. Když jsem to smývala, připadalo mi, že si spíš z hlavy smývám písek. Po 2 minutách smývání jsem si potom umyla vlasy šamponem. Když jsem potom viděla vlasy suché byla jsem překvapená. Moje vlasy měly zdravější barvu, krásně se leskly a moje konečky vysušené od odbarvování byly z větší části regenerované.

Henna je velmi cenově dostupná její cena se pohybuje od 65 Kč.

Už jsi někdy použila Hennu? Jaký máš na ní názor? Koupíš si jí někdy?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář.